מסיר שיער לאף

Theme Options

מסיר שיער לאף


מסיר שיער BABYLISS E600XE

מסיר שיער Babyliss E600XE מכשיר להסרת שיער מיותר מהאף והאוזנייםנוח ובטוח להפעלה,פועל על בטריה אחת, כפתור הפעלה נוח .מושלם לשימוש אישי , קל וידידותי.הדגם החדש של בייליס.משפר ב-35 אחוז את זמן ההסרה..

₪70.00

מסיר שיער Philips NT8110 פיליפס

מסיר שיער של חברת פיליפס Philips דגם NT8110. טרימר להסרת שיער מיותר מהאף והאוזן. ניתן לשטיפה במים. פועל באמצעות 2 סוללות AA פשוטות. ראש הסכין עגול ובטוח לקבלת תוצאות אופטימליות. נוח וקל לאחיזה.   מסיר שיער של חברת פיליפס Philips דגם NT8110. מסיר שיער טרימר להסרת שיער מיותר מהאף והאוזן...

₪80.00

מסיר שיער Philips NT9110

מסיר שיער לאף ולאוזן חשמלי בעל עוצמהדיוק מרבי עם שיטת ה-Micro Trimmerללא משיכותמונע חתכים וחריציםחסין למים, ניתן לשטיפה לאחר השימוש לניקוי קלזוית אידיאלית לפעולה קלהמערכת חיתוך קרובה וחדה, מונעת משיכותמערכת הגנה שומרת נגד חתכיםשכבת אחיזה רכה לשליטה מקסימלית כולל באריזה:סוללת AA2 מסרקים לגבותמכס..

₪99.00

מסיר שיער Braun EN10

נוח ובטוח – מספק השרת שיער נוחה לשיער לא רצוי מאשור האוזניים והאףהשערות מוסרות בקלות ללא מאמץ או משיכהמדויק ופשוט - מערכת הלהב המסתובב מספקת ביצועים מדויקים ברמה גבוהה מאשורי האף והאוזנייםניקוי קל ופשוט תחת מים זורמיםשנה אחריות ברוכיםמגיע עם סוללה..

₪98.00

מסיר שיער Philips NT1150 פיליפס

קוצץ שיער איכותי לקיצוץ שיער מיותר מהאף והאוזניים. קיצוץ מדויק, מהיר ויעיל, גם לזיפי שיער עבים. להבים חדים במיוחד, ללא צורך בשימון או תחזוקה. טכנולוגיית ProtecTube - מערכת בטיחות להגנה על הלהבים כך שאינם באים במגע ישיר עם העור, למניעת חתכים ושריטות ולפעולה בטוחה במיוחד. זווית אידיאלית נוחה, לג..

₪110.00

מציג מ- 1 עד- 5 מתוך 5 (עמוד-1 )